Армія Люцифера (Ukranian - Lucifer's Army)

Армія Люцифера (Ukranian - Lucifer's Army)

Be the first to review this product

Availability: In stock

$0.00

Quick Overview

Ми часто зображуємо духовне зростання істини чотирма кінцями хреста з тієї причини, що він ілюструє повний Духовний ріст Ісуса Христа, явлений у Мойсеєвій скинії. Духовний зріст (чотири кінці хреста) зображує духовний досвід, який ми отримуємо, коли досягаємо духовної зрілості в Ісусі Христі. Бог – наш головний Вчитель, використовує у своєму Слові символи, образи, натяки, притчі, метафори та алегорії, щоб проілюструвати Божественну Істину.

Наприклад, коли синам Ізраїля потрібен був спосіб наближення та спілкування зі Святим Богом у пустелі, тоді Бог створив Мойсеєву скинію, яка була прообразом Сина Божого, Господа нашого Ісуса Христа.

Армія Люцифера (Ukranian - Lucifer's Army)

$0.00

Details

Ми часто зображуємо духовне зростання істини чотирма кінцями хреста з тієї причини, що він ілюструє повний Духовний ріст Ісуса Христа, явлений у Мойсеєвій скинії. Духовний зріст (чотири кінці хреста) зображує духовний досвід, який ми отримуємо, коли досягаємо духовної зрілості в Ісусі Христі. Бог – наш головний Вчитель, використовує у своєму Слові символи, образи, натяки, притчі, метафори та алегорії, щоб проілюструвати Божественну Істину. Наприклад, коли синам Ізраїля потрібен був спосіб наближення та спілкування зі Святим Богом у пустелі, тоді Бог створив Мойсеєву скинію, яка була прообразом Сина Божого, Господа нашого Ісуса Христа.

Additional Information

SKU UK-SW-6604e
Format Digital Download (PDF)
Cover Type No
Pages 314
Free Shipping Yes

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.